top of page
DSC_0547.JPG

PORTRÉT | PÁR | RODINA

Vždycky jsem měla k focení lidí blízko. Začalo to focením žen, pak párů a rodin. Sama teď očekávám prvního potomka a tomu jsem musela upravit i mou nabídku. Podívejte se, které služby jsou aktuálně k dispozici.

Proč si vybrat jako fotografku právě mě?

VZDĚLÁNÍ V OBORU

Obor fotografie jsem studovala na střední škole. Naučila jsem se fotit lidi, ale také akce, produkty aj.

LETITÁ ZKUŠENOST

Fotografii se věnuji od roku 2011. Za těchto 12 let jsem pracovala s několika stovkami jednotlivců, rodin i firem.

ZÁŽITEK

Mým cílem je dopřát vám krásný zážitek a odevzdat vám co nejlepší fotografie. Vím, jak správně komunikovat a postarat se o to, aby si focení užila i celá rodina.

aDSC_3818.jpg

„Bára nás fotila již několikrát a vždy jsme byli naprosto spokojeni jak s Bářiným přístupem, tak i s fotografiemi samotnými. Oceňujeme to, že nás Bára do ničeho netlačí, respektuje naše přání a můžeme se s ní na všem na rovinu dohodnout. Proto se i ti, kterým focení není nejpříjemnější, mohou cítit komfortně :)

Barbora S.

Focení v Praze

Nejjednodušší dohoda termínu je v Praze. Bydlím tu a trávím tu nejvíce času. Nabízím termíny dle vašich časových možností přes týden i o víkendech. Také místo focení záleží pouze na naší domluvě - ráda vás nafotím u vás doma (ideální např. pro rodinné focení s miminkem) nebo venku (ideální pro všechny příležitosti). Vzhledem k mému aktuálnímu stavu preferuji focení v parku Rokytka (Praha 9 - Hrdlořezy, anebo v Malešické botanické zahradě (Praha 10). Podívejte se na příklady fotografií z daných oblastí. 

Focení v Pardubickém kraji

Alespoň jeden víkend v měsíci mívám dostupné termíny bez poplatků za dopravu v České Třebové, Lanškrouně a okolí (Litomyšl, Sloupnice, Přívrat...). Nabízím tam focení venku i u vás doma. Místo focení záleží na naší domluvě - v České Třebové ráda fotím v parku Javorka, který nabízí spoustu různých scenérií. V Litomyšli je mým oblíbeným místem zámecký park a klášterní zahrada a v Lanškrouně okolí místních rybníků. 

Focení u vás doma

Ve výše uvedených lokalitách (Praha, Česká Třebová, Lanškroun a okolí) nabízím také focení u vás doma. To je ideální především pro focení s novorozencem. Nemusíte se bát, že váš prostor není k focení vhodný - každý prostor je vhodný a v každém bytě/domě se dají pořídit krásné fotografie. Před focením si zavoláme a na všem se domluvíme, případně detaily pořešíme na místě. Stejně tak se nemusíte obávat toho, že miminko bude potřebovat převléct nebo nakojit a ani toho, že s sebou na focení něco zapomenete sbalit - protože všechno máte po ruce. Zároveň je focení novorozenců v domácím prostředí pěknou vzpomínkou v dospělosti, kdy si chcete připomenout, jak to u vás doma vypadalo.