top of page

Oslavte vaši krásu

Dopřejte si den pro sebe a dovolte si zazářit. Focení je jistou formou terapie a posílení sebelásky. Při focení portrétů dbám na to, abych zachytila vaše nejlepší já. Sebevědomou a charismatickou ženu, která ví, že má právo být šťastná ve svém dokonalém těle, takovém, jaké je.

DSC_8561_edited.jpg

Užijte si focení naplno s profesionálním líčením

Spoustu žen vnímá líčení k focení jako přežitek, jako něco zbytečného. Pravdou je, že díky profesionálnímu líčení se před focením uvolníte a můžete si ho pak užít naplno a beze stresu. Rychleji se poznáme, popovídáme si a udělám vám kávu, a proto se budete cítit příjemněji a budete mít čas se na focení psychicky připravit, pokud na něj nejste zvyklá. Navíc vám to bude slušet ještě více a vaše dobré rozpoložení ovlivní výsledek fotografií. 

DSC_8432_edited.jpg

DIY.

Nalíčit se můžete sama.

DSC_8445_edited.jpg

Nalíčím vás já.

Mám kurz Photo Make-up.

DSC_8411_edited.jpg

Externí vizážistka.

Dle domluvy.

DSC_8575.jpg

Domluvte si
úvodní hovor
ZDARMA

Popovídáme si o vaší představě a vybereme tu nejvhodnější službu pro vás.

Julie

„Obrovská spokojenost. Naprosto profesionální přístup a přitom tak lidský a milý. Vždy vyjde vstříc a nikdy neměla s něčím problém, se vším pomůže a poradí. Nedělá jí problém vcítit se do role vizážistky a ten výsledek potom je dechberoucí. Nádherné momenty, malé i velké radosti, to vše vám zachytí na celý život. Vřele doporučuji! Pro mě nejlepší fotografka, kterou jsem poznala."

aDSC_8518.jpg

Zkušenosti a hodnoty

Studium oboru fotografie na střední škole a dvanáctiletá fotografická praxe

 

Mnoholetá praxe v líčení a absolvování kurzu Photography Make-up v Surface škole líčení

 

Dlouhodobý zájem o pohodu a duševní zdraví žen a podpora žen a jejich jedinečné krásy

Zasloužíte si to nejlepší
Vyberte si ze tří variant

A) Chci si to užít naplno

Tato služba zahrnuje úvodní hovor, manuál k focení pro lepší přípravu na focení, pronájem ateliéru, občerstvení, konzultaci oblečení, 1 h líčení a úpravu vlasů,  3 h ateliérového a venkovního focení až v 7 out-fitech, profesionální úpravu fotografií, 50 výsledných fotografií v digitální podobě barevně i černobíle, závěrečnou online konzultaci.

5 999,- Kč

B) Chci super zážitek

Tato služba zahrnuje úvodní hovor, manuál k focení, pronájem ateliéru, občerstvení, konzultaci oblečení, 1 h líčení a úpravu vlasů, 2 h ateliérového/venkovního focení až ve 4 out-fitech, profesionální úpravu fotografií, 35 výsledných fotografií v digitální podobě barevně i černobíle, závěrečnou online konzultaci.

4 999,- Kč

C) Chci jen pár fotografií

Tato služba zahrnuje úvodní hovor, manuál k focení, venkovní focení na místě dle domluvy, profesionální úpravu fotografií, 20 výsledných fotografií v barevné podobě.

3 499,- Kč

Znáte ženu, která je krásná, ale nevidí to?

Znáte ženu, která už dlouho neměla chvíli pro sebe?

Znáte ženu, která prochází náročným obdobím a potřebuje na chvilku vypnout?

darujte zážitek.png
bottom of page