top of page

Nápady na vánoční foto dárky


Je tu podzim a jistě již mnoho z vás přemýšlí nad vánočními dárky. Nemusíte se však nutně nechat každoročně fotit u stromečku ve vánočním oblečení, abyste udělali vašim blízkým radost. Vánoční foto dárky totiž nemusí vždy být pouze s vánoční tematikou.


Každý z nás je jiný, a tak se nám bude líbit něco jiného. Vaši rodinu určitě potěší vytištěné fotografie nebo foto obrazy. Ráda bych s vámi ale sdílela pár nápadů, jak fotky využít jinak. Vezměte prosím v úvahu, že velmi záleží na osobnosti obdarovaného a ne všechny dárky potěší každého.


#1 HRNEK

Hrnek patří k jednomu z nejběžnějších dárků, který lidi napadne. Jistě udělá mnohým radost, jen zvažte, zda už daný člověk nemá hrnků plnou polici a zda opravdu další hrnek potěší, nebo skončí někde vzadu.


#2 POLŠTÁŘ

Zapadne do prostoru a vytvoří osobitější domácnost. Při výběru fotografie na polštář zvažte styl místnosti a vkus obdarovaného.

#3 MAGNET

Znáte někoho, kdo sbírá magnety? Co takhle darovat některý s vlastní fotkou?


#4 OBAL NA MOBIL

Víte, že váš partner/vaše partnerka rád/a mění obaly na telefon? Nechte mu/jí vyhotovit výjimečný obal s vaší společnou fotografií, aby vás měl/a pořád u sebe.


#5 OBAL NA NOTEBOOK

Pokud někdo nemá obal na notebook nebo mu již dosluhuje, pořiďte mu nový s rodinnou fotografií nebo třeba fotografií dětí.


#6 PODLOŽKA POD MYŠ

Ideální dárek pro člověka, který podložku nemá a potřebuje, nebo třeba pracuje doma i v práci a potřebuje podložky dvě.


7# KELÍMEK

Rádi cestujete, často si kupujete nápoje s sebou a máte rádi ekologii? Pořiďte sobě nebo vašim blízkým osobní kelímek.


#8 KRABIČKA

Znáte někoho, kdo má krabičku na vzpomínkové předměty, potřebuje novou šperkovnici nebo má jednoduše rád organizéry? Pak je toto speciální dárek pro něj/ni.


#9 NOTES

Ideální dárek pro školáky i neškoláky.

#10 ROHOŽKA

Znáte někoho, komu chybí rohožka nebo mu již dosluhuje? Kupte mu novou rohožku!


#11 PUZZLE

Ideální dárek pro milovníky puzzlí a společenských her.


#12 TAŠKA

Na nákupy nebo běžné nošení, látková taška se hodí každému.


#13 HODINY

Skvělý dárek pro všechny, do doma nemá hezké či žádné hodiny.


#14 KALENDÁŘ

Dárek, který nikdy neurazí. Nezabírá prostor a navíc si rodina může po uplynutí roku fotky z něj vystřihnout a založit či zarámovat.


Předmětů, na které si dnes můžete nechat vytisknout fotografie, je spoustu. Chňapka, zástěra, psí obojek, klíčenka, triko, mikina, ručník, podtácek, zapalovač, vánoční ozdoba, miska, plyšák, roleta, dokonce i vánoční balicí papír!


Zaujal vás některý z nápadů? Možná si teď říkáte: a kde to nechat vyhotovit? Je spoustu firem, které tyto služby nabízejí a vaše fotografie můžete nahrát do systému jednoduše z vašeho domova. Do webu jednoduše zadejte "fotodárky", "potisk na předměty" nebo "reklamní předměty" a sami si vyberte web, který vám osobně vyhovuje.


Chcete nové profesionální fotografie, aby vaše dárky byly ještě hezčí? Přáli byste si nafotit fotky pro vánoční kalendář? Rezervujte si termín focení zde.Často kladené dotazy Jak si rezervuji focení? Online přes rezervační systém nebo e-mailem na foto.barborakovarova@gmail.com Co když budu nemocná/ý nebo bude pršet? Napíšeme si/ zavoláme si a domluvíme se na nejlepším řešení, případně vybereme jiný termín Kolik focení stojí? Cena focení je 3 190,- Kč/ 20 výsledných fotografií. Více informací najdete v sekci k jednotlivému focení. Za jak dlouho fotky obdržím? Výsledné fotografie obdržíte v plné kvalitě digitálně barevně a černobíle přes úschovnu zpravidla do 7 dnů od focení. Mohu focení někomu darovat? Ano! Můžete jim zakoupit voucher s platností jednoho roku. Obdržíte ho buď vytištěný osobně (odběr Praha nebo Česká Třebová), poštou nebo digitálně. Máte ještě nějaké otázky? Kontaktujte mě zde.

16 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page