top of page
DSC_9883.jpg

Zážitkové focení pro ženy

„Každá z nás je jedinečná. Kdo nevidí svou krásu nebo se snaží být někým jiným, přichází o svou magičnost, která nám pomáhá žít život v lásce k životu i k sobě samé a dosáhnout všech našich cílů."

Osobitý přístup

Každé focení je sjednané na míru každé z vás. Můžete požadovat focení, na kterém zachytím vaše nejlepší já, nebo stylizované umělecké focení, na kterém si vyzkoušíte roli modelky. Důraz kladu na vaše potřeby - chcete zážitek, zlepšit sebevědomí nebo chvilku pro sebe?

Zlepšení sebevědomí

Ať se máme rády nebo ne, zlepšit sebevědomí občas potřebuje každá z nás. Naše celkové naladění a sebeláska totiž může mít vliv na naší každodenní radost, štěstí i úspěchy. 

Zážitek

Focení pro ženy je zážitkové focení. To znamená, že kladu důraz na celý zážitek od plánování po focení a obdržení fotografií. Cílem je dopřát vám krásný čas jen pro sebe, kdy se budete cítit výjimečně, tak, jak si zasloužíte.

Profesionální práce

V oboru působím od roku 2011. Přijímám zakázek přesně tolik, abych svou práci dokázala odvést co nejlépe a mohla vám dopřát skvělé focení.

Na co se můžete těšit?

Fotografka Barbora Kovářová
Focení na míru přímo pro vás. Zavoláme si a probereme možnosti.

ÚVODNÍ HOVOR ZDARMA (SKYPE/WHATSAPP/MESSENGER)

Chcete si vyzkoušet roli modelky, nebo zachytit vaše nejlepší já?

DSC_7681.jpg

1

Modelka

Pojďte si užít den v roli modelky. Domluvíme se na typu focení, do kterého vás budeme stylizovat. Vyzkoušíte si různé typy výrazů a obdržíte fotografie ženy několika tváří v několika outfitech.

2

Sama sebou

Ciťte se jako bohyně a nechte se hýčkat. Od profesionálního make-upu, který vyzdvihne vaše přednosti,  po focení, které zachytí šťastnou sebevědomou ženu, vaše nejlepší já. Vyzkoušíte si přirozené pózování a hlavně plno úsměvů.

Příklady z focení "Modelka"

Příklady z focení "Sama sebou"

Zážitkové focení pro ženy v Praze - focení s květinami ateliéru

Zážitkové focení pro ženy obsahuje

Úvodní hovor, konzultace (vzhled, místo focení), profesionální vizáž (cca 1 h s make-up artistkou), 2h focení, 20 fotografií v ceně, vlastní výběr do 7 dnů od focení, odeslání upravených fotografií

do 7 dnů od vlastního výběru.

Cena služby

 je 6 499,- Kč. Každá další fotografie je za 200,- Kč.

Jak spolupráce probíhá?

01.

Vyplníte kontaktní formulář a do 3 dnů vás kontaktuji zpět.

02.

Na všem se domluvíme a pošlu vám fakturu, smlouvu a tipy k focení.

03.

Po líčení u vás doma se sejdeme v domluvený den a čas a budeme spolu cca 2 h.

04.

Do 7 dnů vám zašlu fotografie k vašemu výběru.

05.

Po vašem výběru vám do 7 dnů pošlu upravené fotografie.

Proč si vybrat jako fotografku právě mě?

VZDĚLÁNÍ V OBORU

Obor fotografie jsem studovala na střední škole. Naučila jsem se fotit lidi, ale také akce, produkty aj.

LETITÁ ZKUŠENOST

Fotografii se věnuji od roku 2011. Za těchto 12 let jsem pracovala s několika stovkami jednotlivců, rodin i firem.

ZÁŽITEK

Mým cílem je dopřát vám krásný zážitek a odevzdat vám co nejlepší fotografie. Vím, jak správně komunikovat a postarat se o to, aby si focení užila i celá rodina.

DSC_4634.JPG

„Bára nás fotila již několikrát a vždy jsme byli naprosto spokojeni jak s Bářiným přístupem, tak i s fotografiemi samotnými. Oceňujeme to, že nás Bára do ničeho netlačí, respektuje naše přání a můžeme se s ní na všem na rovinu dohodnout. Proto se i ti, kterým focení není nejpříjemnější, mohou cítit komfortně :)

Barbora S.

Chcete zažít výjimečné focení? Pak je tato služba pro vás!

Potřebujete jen pár nových fotek a chcete se na focení plně připravit samy?

aDSC_8589.jpg

Darujte zážitek

Darujte jedinečný zážitek a věčné zachycení krásných vzpomínek vaší mamince, sestře, příteli nebo třeba vnoučatům. Díky novým fotografiím rozzáříte úsměvy vašich blízkých a dopřejete jim nejen příjemný čas pro sebe. Voucher na focení je skvělým dárkem pro každou příležitost a můžete ho zakoupit v plné hodnotě. K dostání je v tištěné podobě s obálkou, anebo elektronicky přes e-mail. Platnost voucheru je 1 rok od uhrazení platby.

Podívejte se na další služby

bottom of page